Kalite Politikası

Kalite Politikası

Dünya markası olma hedefi doğrultusunda; çelik boru ve alüminyum parça üretimi üretiminde en son teknolojileri kullanan, çalışanlara ve çevreye değer veren, müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap veren ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalibre Boru, işinde kaliteyi en önemli kriterlerden biri olarak kabul etmektedir. Bu politika, Kalibre Boru’nun üretim ve teslimatın ana unsurlarına daha güvenle odaklanmasını sağlar;

Kalite politikamız 6 ana temel üzerine oturmuştur:

– Müşteri beklenti ve taleplerini belirlemek ve yerine getirmek,
– Sürekli iyileştirmeyi hedeflemek,
– IATF 16949 kalite yönetim standartlarının uygulamak ve sürekliliğini sağlamak,
– Müşteri ve çalışan memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak,
– Ürün kalitesini iyileştirmek için tedarikçilerle birlikte çalışmak.
– Yasal ve diğer şartları uygulamak

Sürekli iyileştirme kültürü ve dış denetimlerin birleşimi ile; Kalibre Boru, müşterilerine ve tedarikçilerine yüksek standartta ve istikrarlı bir hizmet politikası garanti etmektedir.

Operasyonların verimliliği mevcut performans ölçütlerine göre sürekli olarak incelenir. Bu incelemelerden elde edilen sonuçlar, ölçülebilir iyileştirmeleri ve diğer fırsatları yakalamak için kullanılır. Ayrıca verimliliği artırmak ve fiyat avantajını korumak için; mühendislik ve iletişim teknolojisi alanlarında yaratıcı ve yenilikçi çözümler sürekli olarak araştırılmakta ve uygulanmaktadır.

Sürekli öğrenme, çalışan eğitimi ve bu konularla ilgili dış denetimler Kalibre Boru için çok önemlidir. Daha sağlıklı ve daha güvenli bir çevre için çevre bilinci oluşturmak için çevre dostu ekipmanlar ve geliştirilmiş yöntemler kullanılmaktadır.